sob.. maj 18th, 2024

Odkąd były prezydent USA Barrack Obama zniósł pięćdziesiąt lat embarga podróży na Kubę, wiele z głównych linii wycieczkowych opuszczających amerykańskie porty zaczął dodawać karaibską wyspę do swojej trasy. Reakcja była bardzo pozytywna, a linie nadal dodają rejsy na Kubę do 2018 roku, a niektóre nawet do 2019 roku.

Amerykanie na liniach wycieczkowych odlatujących z amerykańskich portów nadal nie mógł odwiedzić w celach rekreacyjnych. Ich wizyty ograniczały się do wymiany, która promowała znaczące kontakty z narodem kubańskim i spełniała potrzeby społeczne i edukacyjne.

Chociaż obecny prezydent Donald Trump podpisał nowy zarządzenie ograniczające kubańskie podróże do działalności edukacyjnej i religijnej, wizyty rodzinne i projekty humanitarne, rejsy na Kubę i rejsy na Kubę do Hawany zasadniczo pozostały niezmienione. Bruce Nierenberg, prezes i dyrektor generalny Victory Cruise Lines, LTD w Miami, zauważył, że zaktualizowana polityka „… rzeczywiście pomógł branży wycieczkowej.”

Nowa polityka Trumpa ogranicza ludziom podróżowanie samotnie na Kubę. Osoby fizyczne będą musiały przejść przez touroperatora lub kubańskiego prywatnego biura podróży i zorganizować wycieczkę grupową. Rejsy w zasadzie to zrobić.

Linie wycieczkowe opuszczające Amerykę Południową, Kanadę, Europę i porty z innych krajów nadal jednak swobodnie portna na Kubie i na Kubie swobodnie przyjmuje amerykański paszport.

Qué Bolaa Kuba Biuro Podróży

Qué Bolaa Cuba Travel Agency to kubańska agencja prywatna, która oferuje wyjątkowe wrażenia z podróży. Oprócz rezerwacji najlepszych wycieczek,Kuba w obie strony i kubańskie wycieczki & wycieczki, organizuje również prywatne i grupowe wycieczki dla statków wycieczkowych i rejsów do Hawany kubańskich podróżnych.

Qué Bolaa Kuba Travel Agency może również zorganizować wycieczki grupowe dla amerykańskich turystów statków wycieczkowych i amerykańskich rejsów do Hawany Kuba podróżnych, które są zgodne z nowymi zasadami prezydenta Trumpa. Wycieczki te zachęcają do znaczących relacji kubańskich ludzi i zaspokajają potrzeby społeczne i edukacyjne. Nie jest to trudne. Jest tak wiele do nauczenia się na Kubie, a ludzie są tak ciepło i przyjaźni.

Oto niektóre z wycieczek i wycieczek grupowych Qué Bolaa Kuba Travel oferuje rejsy statkiem turystycznym i rejsy do Hawany Kuba podróżnych:

* Zwiedzanie starej i nowoczesnej Hawany, historycznego miejsca wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Docenić wspaniałą architekturę katedr, pomników i pałaców.  Obserwuj ludzi idących o ich dzień.
* Odwiedź fabrykę cygar i rumu. Kuba jest znana z produkcji najlepszych cygar i rumu. Zobacz, jak powstają obie i zrozum, dlaczego są najlepsze.
* Ciesz się vintage jazdy samochodem przez Hawana. Kuba jest jednym z najbardziej kolorowych miejsc na ziemi. Ocean jest kolorowy. Budynki są kolorowe.  Ludzie są kolorowi. Dlaczego więc nie cieszyć się wszystkimi barwami wewnątrz kolorowego samochodu?
* Jeździć konno przez Viñales Valley. Po drodze odwiedź rolnika tytoniu, popływać w jaskini „Palmarito”, a następnie zjeść pyszny kubański lunch.
* Tour Viñales Valley i wziąć w przepięknej scenerii. Wspiąć się i wędrować skałę wapienną i odwiedzić i plantacji tytoniu.
* Weź w Buena Vista Social Club lub Tropicana Concert.The Buena Vista Social Club rozpoczął się na początku 20 wieku jako jedyny klub członków. Zainspirowałgrupę, która teraz nosi swoją nazwę i która pomogła uwidłować afro-kubański dźwięk. Tropicana została otwarta w 1939 roku i była znana na całym świecie jako kabaret i klub. Klub położony jest w luksusowym tropikalnym ogrodzie i wpłynął na kubańską kulturę i muzykę. To nawet zainspirowałkubańskiego rodzimego DesiArnaz. Fani mogą przypomnieć sobie, że jego postać I Love Lucy, Ricky Ricardo, był liderem zespołu w Tropicana Club.

Oferta specjalna obejmuje:

* Pick-up i powrót do miejsca rejsu.
* Specjalistyczna usługa przewodnika w preferowanym języku, w zależności od dostępności.
* Transport prywatny w wybranym samochodzie (antycznym, nowoczesnym lub luksusowym), w zależności od dostępności.
* Obiekt wypoczynkowy (Niektóre atrakcje zależą od harmonogramu rejsu. Niektóre lokalizacje mogą być zbyt daleko, a niektóre wycieczki mogą trwać długo, aby zmieścić się w niektórych harmonogramów linii wycieczkowych). Wszystkie statkiem wycieczkowym lub rejs do Hawany Kuba podróżny musi zrobić, to skontaktować Qué Bolaa Kuba Travel Agency.  Jego agenci poradzą sobie z resztą.

Zobacz więcej szczegółów.
Stephen David jest pisarzem i blogerem, który uwielbia pisać o słynnym Travelguide & homestays. Ma duże doświadczenie w pisaniu artykułów na temat najlepszego miejsca na świecie. Ten artykuł wysokość o Kubie Wycieczki i najlepsze wycieczki wycieczki homestays na Kubie, tam usług i zakwaterowania. Znajdź najlepsze prywatne biuro podróży kubańskiego na Quebolaacuba.com</FIELD>